Belangrijke inhaalwedstrijd in Amersfoort

Afgelopen dinsdag reisde ons eerste team af naar Amersfoort voor de inhaalwedstrijd tegen MIA 1. Een wedstrijd met grote belangen, want er waren punten nodig om zicht te houden op handhaving. In de aanloop naar de wedstrijd werd er doelgericht getraind en iedereen was zich bewust van wat er op het spel stond. Voorafgaand aan de wedstrijd werd één minuut stilte gehouden ter nagedachtenis aan Dennis.

Vanaf het eerste fluitsignaal ging de wedstrijd gelijk op. Fortissimo opende de score, maar MIA had al snel een antwoord klaar. Gedurende de eerste helft wisselden beide ploegen elkaar af in het maken van doelpunten en werd er om iedere bal gevochten. Zowel verdedigend als aanvallend werd er hard gewerkt en geen enkel punt werd cadeau gegeven.

Toch was het uiteindelijk MIA dat erin slaagde om een eerste beslissend gaatje te slaan. Waar Fortissimo bleef vechten voor aansluiting, liep de thuisploeg langzaam uit. We zochten met 9-6 achterstand de kleedkamers op.

In de eerste tien minuten van de tweede helft vielen er meerdere doelpunten, waardoor Fortissimo tegen een 13-9 achterstand aankeek. Daarna brak een fase aan waarin doelpunten schaars waren aan beide kanten. Verdedigend stond Fortissimo echter sterk. Met verschillende wissels werd geprobeerd de wedstrijd te kantelen en het gat te dichten.

Helaas lukte het niet om de achterstand te verkleinen. Fortissimo bleef achter de feiten aanlopen en doordat de doelpunten uitbleven, eindigde de wedstrijd uiteindelijk in een 14-10 nederlaag.

Aanstaande zaterdag staat alweer de laatste competitiewedstrijd van het seizoen op het programma. Hoewel handhaving inmiddels niet meer haalbaar is, willen we het seizoen graag afsluiten met een positief resultaat. Eén ding is zeker: er staat opnieuw iets op het spel en de ploeg zal alles geven om met punten afscheid te nemen van deze klasse.

Zien we jullie zaterdag langs de lijn? 💙🤍