Zoals Johan zelf al heeft aangegeven, komt er een moment waarop hij de voorzittershamer neerlegt. En dat betekent dat we binnen Fortissimo op zoek gaan naar nieuwe mensen die het leuk vinden om mee te denken, mee te beslissen en mee te bouwen aan onze vereniging.
Misschien is dat wel iets voor jou!
Bestuurswerk klinkt soms groter of zwaarder dan het is. In de praktijk betekent het vooral dat je samen met andere betrokken vrijwilligers nadenkt over de toekomst van Fortissimo. Over wat er goed gaat, wat er beter kan en welke keuzes we als vereniging willen maken.
Je hoeft daarbij echt niet meteen te zeggen: “Ja hoor, zet mij maar in het bestuur!” 😉
Ben je gewoon nieuwsgierig? Wil je eens horen wat bestuurswerk inhoudt? Of lijkt het je leuk om een keer mee te lopen of vrijblijvend kennis te maken? Ook dan horen we graag van je.
Wat kun je verwachten?
- Meedenken over de koers en toekomst van Fortissimo
- Samen beslissingen nemen over onderwerpen die binnen de vereniging spelen
- Werken met een enthousiaste groep vrijwilligers
- De kans om écht iets bij te dragen aan onze club
Interesse? Nieuwsgierig? Of gewoon eens van gedachten wisselen?
Stuur dan een mailtje naar bestuur@kvfortissimo.nl of spreek één van de bestuursleden aan op het veld. De koffie staat klaar!
Want Fortissimo maken we samen.
Het bestuur