Inleveren sponsorkleding 15 juni!

Het seizoen 2025-2026 is alweer (bijna) afgelopen. Hoog tijd dus om de sponsorkleding weer in te leveren!

De kleding kan worden ingeleverd op maandag 15 juni tussen 18.30 en 20.30 uur.

Net als andere jaren houdt iedereen zijn of haar wedstrijdshirt thuis (met uitzondering van de selectieteams met rugnummers). Wil je voor volgend seizoen een andere maat? Lever dan op de inleveravond je wedstrijdshirt in en ruil het direct om voor een nieuwe maat. Zo heeft iedereen alvast een passend shirt voor volgend seizoen thuis. Dit geldt ook voor rokjes en broekjes.

Mocht jouw maat niet op voorraad zijn, dan wordt deze besteld. Je ontvangt dan het shirt, rokje en/of broekje dan aan het begin van het nieuwe seizoen.

Verder verloopt de kledinginname hetzelfde als voorgaande jaren. Wij ontvangen graag het volgende:

  • Van alle teams: de shirtjestas met daarin alle zwarte shirts en hesjes die aan het begin van het seizoen zijn uitgereikt.
  • Teams met genummerde shirts leveren alle shirts in via de shirtjestas.
  • Teams met trainingspakken en/of andere sponsorkleding leveren deze eveneens in.

Ben jij trainer of coach, heb je een trainingspak en/of trainersjas van Fortissimo en stop je na dit seizoen?
Dan ben je verplicht je trainingspak en/of jas in te leveren.

Wij verwachten dat iedereen langskomt om de kleding in te leveren. Kun je op dit moment echt niet aanwezig zijn? Dan verwachten wij dat je de kleding op een ander moment persoonlijk aan ons overhandigt. Hiervoor dien je zelf een afspraak met ons te maken via: kleding@kvfortissimo.nl.

Alvast hartelijk dank voor jullie medewerking!

Met vriendelijke groet,

Kledingbeheer 

Femke & Nicole