Dennis Volaart 25 jaar lid!
Afgelopen donderdag hadden Johan en ik de eer om Dennis Volaart te verrassen voor zijn 25-jarige jubileum.
Een grote, onverwachte verrassing, waar we een gezellige avond van hebben gemaakt!
25 jaar geleden is Dennis bij Fortisimo gekomen in de A-junioren. Hij was goede vrienden met Frank Visscher, en was bij Minerva (toen heette Koveni nog Minerva) niet helemaal meer op zijn plek.
Eenmaal binnen, is hij niet meer weg te denken uit onze vereniging.
Dennis heeft binnen Fortissimo vele vrijwilligerstaken vervuld.
De meesten van ons zullen hem misschien wel kennen van zijn tijd in de kamp-commissie (spellencommissie), waar hij samen met Ron, Frank, Kevin, Rogier, Willard en vele anderen de boel aardig wist op te jutten. Aan het chaos-spel wordt uitgebreide (soms bloederige) herinneringen opgehaald. Ook het nachtspel, of de speurtocht die altijd erg lang duurde om op te zetten (voor onverklaarbare redenen....).
Of de speurtocht waarbij de laatste vraag onvindbaar was, totdat de hond van de kamp-locatie door het veld rende met de laatste vraag aan zijn staart.
Genoeg anekdotes passeren de revue!
Dennis heeft ook andere ondersteunende taken gedaan.
Zo is hij al jaren een drijvende kracht in de webcommissie en heeft hij lang de 'breek-de-week' op de Facebook-pagina bijgehouden.
Ik ken Dennis vooral op korfbal-technisch vlak.
Toen Dennis bij Fortissimo kwam, startte hij met training geven aan de C1 samen met Niek Kemp.
Niek en Dennis hebben nog zeer regelmatig contact en padellen nog wekelijks met elkaar!
Naast de C1 heeft Dennis alle hogere teams wel getraind en gecoacht. Alleen het 1e ontbreekt nog in de lijst.
Zijn KT1 heeft hij gehaald in de groep met Jan van Leerdam en Sander Hofmans.
En niet alleen bij Fortissimo, maar ook bij andere verenigingen kennen ze Dennis inmiddels.
Nova, Victum, Viko zijn allemaal verenigingen die door Dennis in zijn trainers-carriere zijn aangedaan.
Met Nova en Viko is hij zelfs kampioen geworden, en die hattrick was bijna compleet als die ene kampioenswedstrijd was gewonnnen met Victum.
Ook heeft Dennis nog functies gehad in de Jeugd TC en als Trainersbegeleider waarin hij meerdere Fortissimo-leden heeft begeleid naar de KT2.
Meest recent heeft Dennis de leiding over onze jongste spelende leden in de F1, waar ook zijn oudste dochter in meespeeld.
Met veel overgave en energie leert hij hun de basis van ons spelletje, en met een mooie 2e plaats in de poule is dat zeker niet onverdienstelijk!
Dennis, dank je wel voor je jarenlange inzet voor de vereniging.
We zijn ontzettend blij om jou als lid in onze vereniging te hebben en kijken uit naar nog vele jaren!