Technische Commissie

 

Wie zijn wij?

Wij zijn de Technische Commissie van Korfbalvereniging Fortissimo. De Technische Commissie (TC) houdt zich binnen de vereniging bezig met korfbalzaken. Van trainingsschema tot competitiezaken en van Senioren 1 tot aan de Kangoeroes. Om dit allemaal goed te laten verlopen zijn er verschillende mensen actief hiervoor. Eén keer per maand vergaderen wij met de volledige TC en bespreken wij verschillende zaken. 

De TC bestaat in het seizoen 2023/2024 uit de volgende leden:

  • Tim van der Weert (voorzitter)
  • Joëlle Rehorst
  • Anne Leseman
  • Fabian Boer
  • Susanne Koch
  • Inez Boer
  • Martijn Sprangers (trainersbegeleider)


Als er vragen en/of opmerkingen zijn, neem dan contact op met één van onze TC leden of stuur een e-mail naar technische-commissie@kvfortissimo.nl.

Beleid

Het technische beleid is hier te vinden: Technisch beleid

Wat de afspraken rond het spelen van competitie zijn is hier te vinden: Competitiebeleid

Teamindeling 2023/2024


Senioren 1/2
Trainer/coach senioren 1: Bert van Drongelen
Trainer/coach senioren 2: vacature
 
Heren Dames
Stijn Bertens Inez Boer
Fabian Boer Maureen Boer
Danny Bommeljé Marit van Breukelen
Max Cornelissen Ilse Lak
Jelmer Dam Kayleigh Muskee
Lars ter Horst Joëlle Rehorst
Rody van Houten Silvy van Schaik
Davey Kok Femke Snel
Jasper van der Lee Fleur Varwijk
Tjeerd Mol Gwen Varwijk
Dirk Jan Mastebroek Indy van Verseveld
Joris Ozinga Quinty Zaal
Tim van der Weert  
* Senioren 1/2 gaat met 10 heren en 10 dames spelen.
 
Senioren 3/4/5
Trainer/coach senioren 3: Martin Rijke
Trainer/coach senioren 4: Sjaak Ozinga
Trainer/coach senioren 5: vacature
 
Heren Dames
Mika Bontrop Maud Adriaanse
Andre van Haaften Nadine Arendse
Paul van der Hoeven Marieke van Baarsen
Leon Kleinveld Femke Douwes
Tycho Konings Maartje Fijan
Rutger Kuus (MT) Susanne Koch
Daan Lappee Nancy van der Leeden
Bryan Lumaye Schuld Anne Leseman
Julian Lumaye Schuld Senna Schol
Wesley Lumaye Schuld Britt Verweij
Anil Tewarie Viënna Verweij
Michael van Vliet Sandra Visscher-de Stigter
Stan van Vliet Joyce van Zwieten
 
A1
Trainer/coach: Arno de Rooy & Zinda Kok
 
Heren Dames
Maik Borst Mirte ter Horst
Chris Cornelissen Jaimey Kok
Wesley Lahr Lysan Maessen
Twan Stekelenburg Amber Mettlach
Jesper van der Vliet Bente de Rooy
Jessy Zaal Fien van Verseveld
 
A2
Trainer/coach: Danny Bommeljé & Femke Douwes
 
Heren Dames
Jesper Bouwman Julie Bakkers
Tim Hintzen Nikki Braamhorst
Luuk Stekelenburg Emy Kers
Tijs Stokman Kiki Niessen
  Florine Stekelenburg
  Chantal Volmer
 
B1
Trainer/coach: Maureen Boer & Jasper van der Lee
 
Heren Dames
Tom Fijan Misha Baas
Jens Klein Tess Braamhorst
Daniel Rekveld Renske van Leeuwen
Merlijn van Schie Joanne Schreuder
Jens Vrees Yasmin Stilting
 
B2
Trainer/coach: Marit van Breukelen & Ilse Lak
 
Heren Dames
Yulan Anten Yara Andisamy
Lars van de Klip Amber Beekwilder
Thorsten van der Mark Ajla Music
Kyran van Putten Fay Roodenburg
Diede Vrees Maud Stokman
Winsen Zong Evy Visscher
 
C1
Trainer/coach: Lars ter Horst & Joris Ozinga
 
Heren Dames
Luuk van den Eerenbeemt Suus van Doorn
Damian Lendvai Carice Maessen
Siem Penninkx Mila Schuur
Dylan van Veen Floor Stilting
Stijn Vuijster Bente van der Ven
 
C2
Trainer/coach: Esther Westerveld
 
Heren Dames
Kyan Brandse Elinn Beekwilder
Pim Kers Jasmijn Bogaard
Ivo Velema Brechtje van de Boom
Julian Vervoorn Kiara van Ledden
  Lynn van Putten
  Lorena van der Tol
 
D1
Trainer/coach: Mirte ter Horst & Fien van Verseveld
 
Heren Dames
Raf Adriaans Caitlin Cao
Gijs Knopperts Lieke Goes
Ruben Ritze Saar Kieft
Julian van Schie Izzie van de Veen
  Kiara van Veen
 
D2
Trainer/coach: Silvy van Schaik & Luuk Stekelenburg
 
Heren Dames
Stan Bogaard Maaike Giesber
Liam de Bruin Isis van Ledden
Lucas Westerhout Fenne Mooij
  Maylinn Pieneman
  Saar van Weverwijk
  Robiene Hol
 
E1
Trainer/coach: Amber Mettlach & Lysan Maessen
 
Heren Dames
Ties van Doorn Jill van Engelen
Cas Penninkx Yfke Klein
Teun van der Vusse  
 
E2
Trainer/coach: Inez Boer
 
Heren Dames
Rick de Kuijer Nia Bruijntjes
Leon Mesu Maud Florie
Owen van de Veen  
 
E3
Trainer/coach: Daphne van Dijk
 
Heren Dames
Felix Bosman Mara van den Boom
Wiebe van Oostrum Zoë Schoone
Max Peek  
 
F1
Trainer/coach: José de Kuijer, Laura Reijmerink, Yasmin Stilting & Tim Hintzen
 
Heren Dames
Siem de Boer Quinne Bruijntjes
Leon van den Boom Maud Volaart
Milan de Kuijer  
Tijs van Meer  
Mick Rijke  
Thijn Shabib  
Lenn van der Snoek  

Trainingsschema veld 

Tijd  Veld maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag
18:00-19:00 Veld 1 E1/E2/E3      E1/E2/E3   
Veld 2 E1/E2/E3      E1/E2/E3   
Veld 3  D1/D2     D1 / D2  
Veld 4  F1 / C2     C2  
             
19:00-20:00 Veld 1 A1/A2     A1/A2  
Veld 2 C1/B2     C1/B2  
Veld 3  B1     B1  
Veld 4           
             
20:00-20:30 Veld 1 A1/A2   Midweek  A1/A2  
Veld 2     Midweek  Reko  
Veld 3  B1   S4 (20.15) B1  
Veld 4  S3/S4/S5 (20.15)     S3/S5 (20.15)  
             
20:30-22:00 Veld 1 S1   Midweek  S1  
Veld 2     Midweek  Reko (tot 21.00)  
Veld 3  S2   S4 (tot 21.15) S2  
Veld 4  S3/S4/S5 (tot 21.30)     S3/S5 (tot 21.15)  

Jarigen

  • Danny Bommelj√©
  • Demi Rijke
  • Wim van Dijk

Kamp 2024

Sponsors: