Hans en Ineke van de Velden 40 jaar lid

Geplaatst 16-04-2025

Geplaatst door Guus Langemeijer



Het was in 1984 dat Hans en Ineke overstapten van Juko naar Fortissimo, een stap waar ze nooit spijt van hebben gekregen. Samen jarenlang gekorfbald, coach geweest van diverse teams, zie ook bijgaande foto die niet ontbreekt in de huiskamer en diverse jeugdtoernooien georganiseerd met o.a. Thea van Vliet en Wil van Doorn.
Memorabel is het aantal jaren dat Hans penningmeester is geweest, maar liefst 29 jaar. Dat is toch aanzienlijk meer dan de 18 jaar die ik dit jaar ga volmaken. En ook Ineke heeft ruim 32 jaar de contributie administratie verzorgd, wat een pracht duo. Waar vind je dat tegenwoordig nog.
Hans is ook actief betrokken geweest bij de verhuizing van waar nu de hockey is gehuisvest naar de huidige locatie. Memorabel is de vergadering op zondag geweest waar onder leiding van Martin Vink deze verhuizing werd goedgekeurd.
Ook hebben Hans en Ineke gezorgd, dat Fortissimo op het internet verscheen, door  een website te maken. Zij zijn dan ook jarenlang beheerder geweest van de website. Tevens zorgde  Hans dat er artikelen van Fortissimo in de krant kwamen en deed nog allerlei PR activiteiten.
Hans, ook bekend als DJ Hanzel, was aanwezig bij allerlei festiviteiten, waaronder Koningsdag waar hij zorgde voor de muzikale omlijsting.
Samen met Jan Barten heeft  hij de wanden van de kleedkamers betegeld die er in tegenstelling tot de vloertegels nog prima op zitten !   
Je ziet wel, zij hebben samen niet stil gezeten en zijn nog steeds actief. Beiden verzorgen nog maandelijks de klaverjasavonden samen met Wil en Marianne. Tevens vormen ze met Fulco, Sjon, Frans en Willem het bestuur van de Vrienden van Fortissimo en Ineke verzorgt  nog de administratie van de Vrienden van Fortissimo. 
Hans en Ineke, hartelijk dank voor al het vrijwilligerswerk wat jullie de afgelopen 40 jaar gedaan hebben en ondanks wat lichamelijke ongemakken waar wij op onze leeftijd mee te maken krijgen wens ik jullie nog heel veel jaren in goede gezondheid toe en nog veel plezier met het klaverjassen.   
Guus

Jarigen

  • Stef van Veenendaal
  • Teun van der Vusse

Kamp 2025

Sponsors: